Bunları Biliyor musunuz?

osgb istanbul

6331 Sayılı Yasa Gereği 2014 yılı sonuna kadar Kapıcı çalıştıran apartmanlar dahil en az 1 işçi çalıştırılan her

işyerine Risk Analizi yaptırma zorunluluğu olduğunu ve yaptırmayanları 1.772tl ceza alacaklarını. 2. tespitte ise bu cezanın katlanarak 4000 tl yi
olacağını biliyor musunuz?

Mobil OSGB iletişim

Pendik Anadolu Yakasının En Büyük Özel Hastanesi Emsey Hospital iştiraki olan Mobil Osgb. Emsey Hastanesinin Hemen yanındaki ofisinde hizmet vermektedir

TuzlaMobilosgb Tuzla ve civarı ilçe ve illere de hizmet vermektedir.Tuzlada Risk Analizi, İşyeri hekimliği, Risk Değerlendirme raporu, işe giriş sağlık raporu belgesi, iş güvenliği sertifikası, ve diğer OSGB Ortak sağlık Güvenlik Birimi Hizmetlerimiz için sayfamızın Başlığında Bulunan teklif formu bağlantısı ile iletişim telefon numarasından bizleri arayabilirsiniz. size bir telefon kadar yakınız..

Anadolu Yakası MobilOSGB Pendik Başta olmak üzere Ümraniye,Kartal,Sancaktepe,Sultanbeyli,Üsküdar,Maltepe,Kadıköy,Göztepe,Beykoz,Bostancı kısacası Anadolu Yakasındaki Bütün ilçelere hizmet vermektedir..

Avrupa Yakası osgbBizler Mobil osgb olarak kaliteli ortak sağlık güvenlik birimi hizmet ağımızı İstanbul'un her iki yakasında da genişletmekteyiz. Avrupa yakasında Mecidiyeköy,Beşiktaş, Eminönü, Fatih, Sarıyer Topkapı, Bakırköy,Avcılar Zeytinburnu, silivri de dahil tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Çalışanlarımız

Pendik Merkez ofisimiz:
Telefon:+9 0216 378 44 55
FAX:+9 0216 378 44 55
E-mail:info[at]mobilosgb.com.tr
Çevre Mühendisimiz:
Telefon:+90 506 693 36 95
E-mail:burak.yilmaz[at]mobilosgb.com.tr
Web&sosyalMedya Editörümüz:
Telefon:+90 542 774 94 53
E-mail:sagirsultan.f.dursun[at]gmail.com
İşyeri Hekimimiz:
Telefon:+90 216 378 44 55
E-mail:isyerihekimi@mobilosgb.com.tr

Sosyal Medya

Bizi Nasıl Bulabilirsiniz

pendik emsey hastanesi

Pendik Emsey Hastanesi Yanındaki Merkez Ofisimizden Hizmet veren Mobil osgb yi Ankara caddesinden Sabiha Gökçen Havalimanında doğru giderken Kurtköy lisesinden sola dönüp 500metre ilerleyerek bize kolayca ulaşabilirsini

Otobüs ve Metro ile ulaşımda Kadıköyden 16khveya 16k yada E10 Sabiha Gökçen Otobüsleri ile Kurtköy Carrefour a kadar gelirsiniz. oradan viaport minibüslerine binerek 5 dakikada emsey hospital yanındaki ofisimize gelirsiniz.

Metro ile Kadıköy Metrosundan Kartal yönüne son durağa kadar 30 dakikada gelirsiniz. Kartal da indikten sonra taksi ile 25 dk da emsey hospital de olursunuz.

Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız. Fiyat Almak için aramanıza veya gelmenize de gerek yok sitemizdeki fiyat talep formunu doldurup gönderdiğinizde en kısa sürede sizlere dönüş yapılır.

Sık Sorulanlar: osgb istanbul Osgb İstanbul Anadolu Yakası Pendik osgb Osgb Tuzla Osgb Fiyat Listesi İşyeri Hekimliği İş Güvenliği Uzmanı işe Giriş Sağlık Rapor Nereden alınır 2014 işyeri hekimi çalışma saatleri iş güvenliği uzmanı çalışma süresi hesaplama 2014 yeni işyeri Tehlike Sınıfları Listesi 2014 osgb hizmetleri nelerdir osgblerde kimler çalışır iş güvenliği uzmanı çalışma süreleri 2014 Kaldırma araçlarının periyodik kontrolleri temel sağlık hizmetleri nelerdir Emsey Taksi ortak sağlık güvenlik birimi osgb süre hesaplama osgb fiyat al Kaldırma araçları periyodik bakım hizmeti Baca gazı emisyon ölçümleri 6331 sayılı kanun metni Acil Durum Eylem Planı Atık su ölçümleri Apartmanlarda risk analizi nasıl yapılır Genel Konulu osgb eğitimleri İş Güvenliği uzmanı çalışma süresi hesaplama 2014 işyeri hekimi çalışma saatleri İş Güvenliği Uzmanı Aranıyor iş güvenliği uzmanı ayda kaç saat çalışabilir iş güvenliği uzmanı çalıştırma zorunluluğu osgb hesaplamalar sss osgb iş sağlığı eğitimleri osgb iş tekniği eğitimleri osgbler ne iş yapar osgb mühendislik hizmetleri osgb ölçüm analiz hizmetleri periyodik kontrol risk analizi istanbul istanbul Kaldırma Araçlarında Periyodik Kontrol süreleri Değişti Kaldırma araçları Bakımı hizmeti Atık su emisyon ölçümleri